İNOVASYONLA İŞARETLE, GELECEĞE İMZA AT !
İNOVASYONLA İŞARETLE, GELECEĞE İMZA AT !

HYS Elektronik, müşteri portföyü olarak özellikle otomasyon, elektronik, beyaz eşya, otomotiv vb. Firmalar oluşturan imalatçılara Membrane Switch ve Panel Etiketi ürünlerinde hizmet veren bir kuruluştur.

Firmamız AR-GE bölümü sayesinde imalatçıların ihtiyaçlarını karşılayıp, her biri kendi alanında uzmanlaşan müşteri memnuniyetini ve yüksek kalite anlayışını öncelik olarak benimsemiş kadrosu ile müşterilerimizin memnuniyetini de kazanmayı hedefleyerek çalışmaktadır.

HYS Elektronik | Hakkımızda

Misyon

Misyonumuz elektronik dünyasının her alanında yenilikçi ve özgün çözümler üreterek, müşterilerimizin ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamaktır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli öğrenme ve gelişme anlayışı ile hareket ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, onların taleplerine en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek, onların işlerini daha etkili ve verimli hale getirmek en temel görevlerimizden biridir.

HYS Elektronik olarak, üretimde kalite ve güvenilirliği bir araya getirerek, sektördeki güvenilir ortağınız olmayı amaçlıyoruz. Sürdürülebilirlik ve etik değerleri gözeterek, teknolojinin insan yaşamına ve geleceğine pozitif etkiler sağlayan ürünler üretme taahhüdüyle hareket ediyoruz.

Misyonumuz, sadece işimizde değil, aynı zamanda toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirirken de etik ve adil bir yaklaşımı benimsemeyi içerir. HYS Elektronik olarak, inovasyon, kalite ve sorumluluk anlayışıyla hareket ederek, geleceğe yönelik güçlü ve sürdürülebilir bir yapı inşa etmeye kararlıyız,

Vizyon

Endüstriyel Serigrafi tekniği ile panel etiketi ve membrane switch üretimi konusunda inovasyon süreçleri, yeni teknolojik imkan ve olanakları ve bizi ileriye taşıyacak tüm gelişmeleri takip ederek sektörümüzde önde olan yerimizi sürdürebilmeyi hedeflemekteyiz. Kullandığımız teknoloji ve imkânları sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olarak yönlendirmek, istekli ve yenilikçi çalışanlarımız ile sektörümüze yön vermek şirket ilkemizin bir parçasıdır.Müşterilere güvenli ve gönül rahatlığı ile hizmet verebilmek ve teknolojik alanda hem yurt içi hem de yurt dışında adı liderler arasında gösterilen bir firma anlayışını kazandırmaktır.